skup elektronarzędzi

Co sprzedamy w skupach elektronarzędzi?

Co możemy sprzedać w skupach elektronarzędzi? Tak naprawdę wszystko – wkrętarki, wiertarki, młoty udarowe, dalmierze, pilarki tarczowe i wiele, wiele innych. Warunkiem kupna naszego sprzętu jest tak naprawdę cena, którą zaproponujemy, a która – co oczywiste – nie może być ceną sklepową lub katalogową.

Każdy skup elektronarzędzi działa podobnie. Zanim się do niego udamy, należy wysłać mailem spis rzeczy, które chcielibyśmy sprzedać (oczywiście wraz ze zdjęciami i wraz z proponowaną przez nas ceną). Skup udziela odpowiedzi, akceptując w niej naszą cenę lub proponując własną. Po naszej akceptacji ustalamy formę odbioru (wiele skupów zapewnia transport własny), realizujemy transakcję i gotowe.

Oczywiście transakcja wiąże się również z kilkoma formalnościami, tj. z wypełnieniem niezbędnej dokumentacji, ale jest to konieczne, bo wiele skupów ma problemy z towarem kradzionym lub posiadającym wady prawne. Z drugiej strony ta dokumentacja nie jest zazwyczaj skomplikowana, więc jej wypełnienie nie powinno być dla nas kłopotem.

Komentarz do “Co sprzedamy w skupach elektronarzędzi?

  1. Zenek napisał(a):

    Ostatnio zepsuła mi się wiertarka i zaniosłem ją do skupu elektrośmieci ale nawet nie chcieli jej przyjąć bo powiedzieli, że jest to stary model więc nie zawsze można tam oddać taki sprzęt.